KONST / Litografier / Färglitografi 17223272
nr 1722 3272
Färglitografi
Jan Zielecki (f. 1949), Sverige. Komposition. Signerad, numrerad HC. Färglitografi, bildmått: 70x57 cm, yttermått inklusive ram: 90x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 september 2025
kl 19:07:04
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr